Вітаємо Ігоря Валерійовича Панасюка з високою державною нагородою !

 

Вчора, 27 березня 2018 року у приміщенні Київської облдержадміністрації вiдбулося засідання правління Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), яке проводив Янківський Олександр Станіславович.
На засідання завітали Голова Київської обласної державної адміністрації Горган Олександр Любомирович та заступник голови Київської обласної державної адміністрації Кучер В’ячеслав Анатолійович з метою нагородження голови Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та учасників АТО – Панасюка Ігоря Валерійовича відзнакою Президента України – орденом «За заслуги» III ступеня.

У відповідь на всі привітання та щирі слова колег, Ігор Валерійович зауважив, що без земляків, ірпінчан, надійного тилу своїх колег, членів спілки та їх підтримки не було б цих нагород. Наголосивши, що це все лише завдяки Вам всім, а також, що даний орден буде кожного дня нагадувати, що потрібно робити більше для того, щоб твоя країна була вільною. «Велика подяка всім хто був поруч і долучався до допомоги в тяжкі часи !» — підсумував Ігор Валерійович.
Також Горган Олександр Любомирович висловив підтримку Київській обласній організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), подякував ветеранам за їхній подвиг та активну участь в захисті України в зоні бойових дій на Сході. Та зазначив, що у нашій області дуже сильна організація ветеранів Афганістану і саме вона є рушійною силою до змін.
На вчорашньому засiданнi були присутнi: начальник управлiння з питань внутрiшньої полiтики — Євстратов Олександр Павлович; начальник управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації — Чередніченко Юрій Анатолійович; директор департаменту соціального захисту населення — Мещан Ігор Вікторович.

На засіданні були розглянуті такі основні питання:

1. Про стан соціального захисту ветеранів війни та учасників бойових дій.
2. Про питання функціонування госпіталю для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна».
3. Також про виконання рішень Правління КОО УСВА щодо надання інформації про членів правління.

Рішення були прийняті одноголосно.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.