Вітаємо з Днем народження Віктора Дмитровича Удалова !

Сьогодні   свій День народження відзначає наш легандарний футбольний тренер – Віктор Дмитрович Удалов !

За свою півстолітню  тренерську діяльність Віктор Дмитрович виховав не одне покоління молодих,  талановитих гравців з нашого регіону, які у подальшому виступали у різних лігах  команд  майстрів як колишнього СРСР, так і Незалежної України.

Можна пригадати багато блискучих поєдинків, які вигравали команди “Дмитровича”, як у дитячо-юнацькому футболі,  так і на аматорському рівні. 

Як, приміром, не згадати   тріумфальні виступи  футбольного клубу  “Буча”, який наш досвідчений тренер вивів  на український футбольний п’єдестал та  багаточисельні перемоги,   як в обласних, так і у всеукраїнських футбольних змаганнях наших юнаків, не кажучи вже і про Всесоюзні змагання, де тренерський тандем Петровича та Дмитровича клав на лопатки грізних суперників з юнацьких команд київського “Динамо”, дніпропетровського “Дніпра” московського “Торпедо” та “Динамо”.

Відверто кажучи є багато чого приємного згадати і думається, що саме сьогодні у цей святковий день так воно і буде, хто завітає поздоровити Дмитровича.

Тому, користуючись нагодою, у цей святковий день, хочеться привітати від щирого серця і   побажати  нашому  улюбленому  ТРЕНЕРУ міцного здоров’я, добробуту, благополуччя і многая літа !

Завжди Ваші,

Друзі, колеги та  багаточисельна армія Ваших вихованців футболу !

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.