Виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України у Бучі

Вчора у Бучі відбулося виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту, присвячене питанням розвитку національно-патріотичного виховання.
У засіданні взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народні депутати України, Голова Київської ОДА Олександр Горган, члени колегії, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, представники громадських організацій.  У своєму виступі Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зазначив:

«Третій рік поспіль відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту спільно з громадськими організаціями втілює в життя державну політику щодо популяризації героїв визвольних змагань та АТО, формування державницької позиції серед нашої молоді, утвердження української мови, готовності захищати незалежність і територіальну цілісність України.
Мінмолодьспорту активно долучилося до розробки, ухвалення Президентом України та подальшої реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання. Протягом двох років реалізовано понад 120 великих заходів, а у 2018 році стартував Всеукраїнський конкурс проектів на отримання державної фінансової підтримки для проведення заходів національно-патріотичного виховання.

Зі словом  виступ і голова КОДА — Олександр Горган, який сказав: «Область готова продемонструвати стандарт розвитку надзвичайно важливого напрямку, який має завершений цикл. На Київщині затверджена обласна і районні програми , 65 тисяч молоді задіяно у 5 центрах, 181 гуртку. І це лише початок великої роботи .

У свою чергу Анатолій Федорук, Бучанський міський голова підкреслив: «Переконаний, що такий формат допоможе краще розкрити потенціал Київщини і міста, що дасть новий поштовх для розвитку руху в цілому у країні. Дякую, що обрали Бучу для проведення заходу, а ми готові поділитися напрацюваннями з усіма регіонами».

Після засідання колегії Міністерства молоді та спорту у Бучанському міському парку проведено презентацію діяльності громадських організацій, що працюють у сфері національно-патріотичного виховання:

— «Вишкільний пластовий центр» — візуалізація об’єкта будівництва та презентація діяльності національної скаутської організації «Пласт»;

— «Молодіжний націоналістичний конгрес» — тренінгові курси та вишколи для молоді, презентація роботи;

— Громадська організація «Юнацький корпус» (АЗОВ) — показові виступи навчального вишколу;

— Громадська організація «Український легіон» (тактична медицина);
— Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних клубів» — показові виступи вихованців клубів;

— Громадська ініціатива «Корінь нації» — презентація патріотичних екскурсій Київщини;

— Клуб з національно-патріотичного виховання м. Бучі — тренування з розбирання та збирання автомата.

Вже завтра, 2 червня до Бучанському парку приїдуть  2 тисячі учасників та 65 команд з 9 видів спорту з усієї Київщини,  аби взяти участь у  проведенні  “Олімпійського  дня – 2018”.

Запрошуємо  усіх любителів спорту суботнього вихідного дня  на “Олімпійський  день – 2018 року” до Бучі !

Інформація та фото — Бучанська міська рада. Офіційна сторінка

PS  Сьогодні вийшов номер » Бучанських новин». який майже спортивний.

Окрім дайджесту тижневих новин , важливих подій, що пройшли у місті, решта газетної площі у » «підпорядкуванні» —  Олімпійського дня».

Тут знайдете карту-схему локацій проведення змагань, програму обласного спортивного заходу.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.