Візит новообранного президента федерації регбі України до Ірпеня

DSC08324

Сьогодні, новообранний президент федерації регбі  України Евген Володимирович Баженков, разом з головою ФСТ «Колос» у Київській області» Миколою Михайловичем Жирним,  завітали до нашого міста, де провели робочу зустріч з замістником очільника Ірпеня, — паном Христюком, а також представниками регіонального осередку федерації регбі.

Головним питанням сьогоднішньої зустрічи була тема підготовки та проведення календарної гри чемпіонату Європи з регбі у групі А1 між збірними командами України та Швеції у нашому місті..

Під час перемовин, сторони обговорили ряд організаційних питань і зокрема визначились остаточно з датою та часом проведення гри, а саме — субота, 30 квітня — 14.00. Стадіон  НУДПСУ — ( Податкова академія ).

Сьогодні наші шановні гості, також знайшли час, аби завітати до ірпінської ДЮСШ, де ознайомилися з оновленою спортивною інфрастуктурою школи, а також побували на тренуванні юнних регбістів Ірпеня.

Наступний візит поважної спортивної делегації, на чолі з президентом ФРУ в Ірпінь,  відбудеться напередодні самої гри — 27 квітня, де вже остаточно мають бути узгоджені всі організаційні питання, щодо проведення календарної гри чемпіонату Європи між збірними командами України та Швеції.

DSC08320

DSC08325

DSC08326

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.