З Днем народження пане Олександре !

10373784_723869397655796_5168454269881777245_n

Вельмишановний Олександре Григоровичу !

У цей чудовий, сонячний, літній день, дозвольте привітати Вас — Великого сина Шишацького народу з Днем народження !

Ви є піонером  демократичного руху у нашому регіоні, дали життя першому незалежному інформаційному виданню — «Зорі Приірпіння», яка вже зранку не давало спокою місцевим можновладцям  і поклало початок подальшого інформаційного вільнодумства  у Приірпінні !

Не легкий та буремний шлях пройшли Ви  та Ваше виданняза ці роки, яке виходило тоді, «коли були гроші на друк», а  про Ваше творче новаторство,  то й годі казати…

Коли у пострадянській Україні люди ще тишком на кухні продовжували казати, як за радянських часів, що сексу немає, — Ви, традиційно, на 4 шпальті  Вашої «Зореньки» відкривали громаді Приірпіння дивовижний світ людський інтимних почутів та кохання у рубриці «Еротичне чтиво» !!!

Після цього, за твердженнями місцевих демографів в Ірпені та околицях розпочався бейбі бум і саме тоді перші спритні місцеві бізнесмени почали будувати перші хатинки — пентхауси  у нашому регіоні.

Ірпінь став місцем де здійснюються  мрії !

Можна багато чого ще згадати й розповідати про Ваш широкий та тернистий шлях і творче життя на Приірпінщині, але келих в руках вже тремтить, тому підіймаю його за Вас — Олександре Гигоровичу !!!

Бажаю успіхів у справах та нових творчих ідей, кохання та звісно — побільше грошей !

З Днем народження наш Головний редактор та митець !

Твої колеги та друзі !

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.