З Днем народження Валентине Петровичу !

Саме сьогодні, 25 вересня  відзначає свій  75-й день народження наш “Батько футболу Приірпіння”, який і нині віддає усе своє життя тренерській роботі у нашому рідному місті Ірпені.

Працюючи дитячим тренером з футболу в Ірпінській ДЮСШ, наш,  всім добре відомий “Петрович”,  за свою піввікову тренерську роботу підготував не одне покоління футболістів, які починали навчатися майстерності гри у футбол у нього, ще наприкінці 60-х років минулого століття.

Скільки юних футболістів пройшло “Школу Петровича”, скільки тренувань проведено і скільки матчів і турнірів було зіграно та виграно за часи його роботи на тренерській ниві навіть важко порахувати…

Приємно бачити щодня, як людина — легенда нашого міста Ірпеня, на спортивному майданчику Ірпінської ДЮСШ у піднесенному настрої та з гумором зі своїми підопічними проводить свої тренування.

Хочеться подякувати від усієї футбольної спільноти міста Ірпеня та Приірпіння НАШОМУ ТРЕНЕРУ ВІД БОГА за увагу до кожного з нас, простоту і одночасно глибоку філософську думку, за гумор і мудрість, тренерські уроки, навчання, життєвий досвід та батьківські настанови,  які Ви дарували кожному з нас протягом своєї багаторічної тренерської роботи і не тільки на футбольному полі, але і за його межами і безумовно,  за Вашу відданість  його Величності футболу і безцінний досвід, який Ви зараз передаєте залюбки юним футболістам нашого міста !

Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та подальших успіхів на футбольних полях і у життєвих ділах і звісно — многая літа !

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.