Заборгованість по різниці в тарифах послуг ЖКГ в Київській області становить понад 7 млрд гривень

68dbb6f574e242b2efdd826937d384dd_xl_650x410_1_650x410

Заборгованість по різниці в тарифах за ЖКГ послуги для бюджетних установ становить 2,1 мільярда гривень

Заборгованість по різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги в Київській області становить понад 7 мільярдів гривень. Про це 11 травня під час засідання Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства повідомив заступник директора департаменту економіки систем життєзабезпечення Дмитро Петрунин.

«За інформацією Мінрегіону, отриманої від Київської обласної державної адміністрації, станом на 01.01.2016 року залишається непогашеною заборгованість по різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, централізоване водопостачання та водовідведення по населенню 5,2 мільярда гривень. У тому числі за теплову енергію 1,7 мільярда, на послуги централізованого водопостачання та водовідведення 3,5 мільярда гривень «, — повідомив Петрунин.

Крім того, за його словами, заборгованість з різниці в тарифах за надані комунальні послуги для бюджетних установ становить 2,1 мільярда гривень.

«Фінансування такої заборгованості до теперішнього часу не врегульовано і ніякого руху на ці цілі кошти не виділялися», — зазначив Петрунин.

Нагадаємо, заборгованість населення України (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції) з оплати житлово-комунальних послуг зменшилась у березні 2016 р в порівнянні з лютим 2016 р на 41,3% і на кінець березня склала 4 млрд 329 млн грн.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.