Захисники Біличанського лісу просять включити ліси Київщини до складу столиці. ВІДЕО

Untitled-1

Ініціативна група по захисту Біличанського лісу від вирубки просить підтримати петицію на Першому незалежному порталі електронних петицій про встановлення межі Києва в межах перспективного плану формування територій громад Київської області.

За інформацією активістів, ліс вирубується цілими масивами, ведеться серйозна боротьба за землю і цінні породи дерев.

Крім того, вони заявляють, що ні поліція, ні прокуратура, ні місцеві народні депутати фактично не можуть вплинути на ситуацію.

«Уже зараз — це парк-пустеля поруч зі столицею найбільшої країни Європи! Це — повне нехтування правами громадян України на чисте повітря і відпочинок», — йдеться на сторінці ініціативної громади в Фейсбуці.

Указом президента Петра Порошенка території цього лісу були включені до складу національного парку Голосіївський ще в 2014 році. Однак, як зазначається, через юридичну колізію фактично ці землі залишилися незахищеними. В указі глави держави сказано, що підпорядкування лісу змінюється «шляхом розширення його (Голосіївського національного парку) території на 6462,62 гектара за рахунок земель ККО» Київзеленбуд «). Але землі Біличанського лісу ніколи не належали» Київзеленбуду «).

«Тобто, фактично ці землі так і не були включені в межі парку» Голосіївський «. Зараз вони не охороняються державою та й взагалі ніким не охороняються, тому що нікому фактично не належать. Цим користуються всякі ділки і нещадно вирубують наш ліс!», — зазначають активісти в одному з коментарів у Фейсбуці.

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.