Засідання Координаційної ради з питаня розвитку фізкультури та спорту в Ірпені

DSC00751

Сьогодні в мерії міста Ірпеня, під головуванням Дмитра Христюка, — заступника очільника міста Ірпеня,  відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту.

На порядку денному сьогоднішнього засідання були наступні питання: «Про проведення реєстру фізкультурно-спортивних організацій і суб’єктів фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в місті». Учасники засідання, обговорили усі деталі процесу реєстрації і  вирішили провести її  вже 3 лютого цього року.

По другому питанню робочої зустрічи:  «Затвердження Положення ( зі змінами ) про призначення іменної  заохочувальної стипендії кращим спортсменам міста  та одноразової грошової винагороди за високі спортивні досягнення, активну громадську роботу з розвитку фізичної культури і спорту»,  мав слово  директор Ірпінської ДЮСШ  —  Володимир Тарасов, який детально розповів членам Координаційної ради про роботу, яка була зроблена у цьому напрямку, окресливши подальші пункти діяльності.

Як відомо,  у нашому місті Ірпені, починаючи з минулого року,  кращі учні шкіл та спортсмени  міста,  мають можливість отримувати заохочувальні іменні стипендії,  від голландської компанії ControlPay,  http://irpinian.info/2016/10/27/cocialnij-proekt-gollandskoyi-kompaniyi-controlpay-v-irpeni/

і сподіваємось, що така благодійна  допомога від компанії з Нідерландів,  у вигляді заохочувальних стипендій, буде тривати і надалі.

«Регламентування фізкультурно-спортивної діяльності».

a)  Опрацювання основних документів

б)  Організація фізкультурно — спортивних заходів

Члени Координаційної ради детально обговорили усі моменти цього питання, враховуючи досвід проведення спортиних заходів у нашому місті,  окресливши проблемні пункти над якими слід буде  попрацювати, аби у подальшому уникнути недоліки в організації проведення змагань.

І по заключному, — четвертому пункту порядку денного,  члени Координаційної ради нашого міста, одноголосо проголосували за включення до складу ради срібного призера Олімпійських Ігор в Лондоні Валерія Андрійцева.

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.