Жителі села під Києвом виступили за проголошення своєї «республіки»

518ad4b844ea74059f3986c337b86d341456637006

Жителі села Саливонки вирішили відокремитися від Васильківського району, до якого відноситься населений пункт, і фактично проголосити створення «САЛИВОНКІВСЬКИЙ республіки». Вони прагнуть до того, щоб податки від місцевих підприємств не покидали місцевий бюджет, а освоювалися на місці.

Журналісти інтернет-телеканалу «Голос народу» побували на зборах жителів села Саливонки, на якому керівництво місцевої сільської ради та місцеві «активісти» агітували за від’єднання населеного пункту від підпорядкування районному керівництву. Відео побаченого виклали в мережу.

http://videochart.net/video/9k874.3951395301e6231605a7eca839ca


«Піддавшись маніпуляціям незаконно обраного сільського голови підконтрольного Медведчуку, частина жителів села Саливонки, що під Києвом, вирішили відокремитися від Васильківського району і схоже, що в цілому від України.

План Медведчука і Пушиліна Дениса Володимировича, — хитрого сільського голови, нібито, реалізується в рамках (або під прикриттям) нашумілої децентралізації та об’єднання територіальних громад », — йдеться в повідомленні під відео.

Журналісти підійшли до деяких з учасників зборів. Одні жінки стверджували, що взагалі не дуже обізнані про те, що відбувається. Згідно їхніми словами, багато жителів села підписували документ про згоду відокремитися, не знаючи про це.

Інші учасники зборів пояснили: вони хочуть, щоб податкова прибуток, яку отримує держава від місцевих підприємств не йшла до державного бюджету, а освоювався на місці. І ця ініціатива виходить саме від місцевих підприємств, які, як стверджують журналісти, підконтрольні олігархові Дмитру Медведчуку.

«Насправді таким чином Путін запустив нову, демілітаризовану програму по розколу України. У скількох населених пунктах паралельно ще проходять подібні процеси невідомо », — зазначили автори відео.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.