Зустріч депутата ІМР Андрія Страховського з мешканцями будинків на Привокзальній площі в Ірпені

  • Андрей
  • 10.09.2020
  • Комментарии к записи Зустріч депутата ІМР Андрія Страховського з мешканцями будинків на Привокзальній площі в Ірпені отключены

Сьогодні депутат ІМР Андрій Андрійович Страховський зустрівся у своєму мікрорайоні з жителями будинків, що на Привокзальній площі 1 та 2.

Так, Андрій Андрійович Страховський уважно вислухав кожного із присутніх на цій зустрічи і обговорив з ними найболючіші питання, які турбують.

Зрозуміло, що питань було багато, але головними і болючими на які акцентували увагу мешканці цих перших багатоповерхових будинків на Привозальній площі в Ірпені, — це підтоплення будинків після дощу, розбита пішохідна доріжка і не облаштована прибудинкова територія.

Тому не роздумуючи, Андрій Андрійович запевнив присутніх, що вже найближчими днями розпочне зі своєю командою приведення до ладу і перебудову цього куточку у своєму мікрорайоні.

Після зустрічи, Андрій Андрійович одразу відправився на наступні збори, а мешканці цих будинків, ще мали можливість поспілкуватися між собою та з представниками команди Андрія Страховського, які ретельно вивчали об’єкт прибудинкової території, де вже скоро розпочнеться оновлення.

Перебудова Привокзальної площі в Ірпені — триває !

Андрей