Зустріч Володимира Карплюка з творчою інтелігенцією Ірпеня

Вчора, ті з  відвідувачів, які завітали вчасно до Ірпінського історико-краєзнавчого музею, на відкриття виставки  славнозвісного художника Володимира Сидорука,  мали можливість не тільки зустрітися з очільником нашого міста Володимиром Карплюком, який  був присутній на цьому заході,  а також обговорити багато питання пов’язаних з розвитком культурно-мистецького  життя міста. Приємно, що такий відвертий і щирий діалог відбувся і  влада міста і творча громада почули один одного.

Дуже багато ідей і задумів було представлено очільнику Ірпеня від берегині наших історичнo-архівних матеріалів — Олени Плаксіної та архітектора, — пана Валерія Гуменюка, який дуже багато зробив добрих справ у розбудові нашого міста і приємно усвідомлювати той факт, що усі сторони є зацікавленими і відкритими не тільки до діалогу, але і до реальних справ,  щодо подальшого розвитку культурно-мистецького життя міста Ірпеня, але треба робити конкретні кроки і дії, аби задуми та ідеї реально втілилися у життя міста.

Будемо вірити, сподіватися і докладати зусиль, що саме так воно і буде,  бо фундамент відносин між владою та творчою громадою вже є.

Пропонуємо вашій увазі відеоматеріали з цієї зустрічи.

dsc00090

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.