Ваше сексуальне життя залежить від видів алкоголю

DSC09319

До чого лицемірити — яке побачення нині обходиться без алкоголю! Хіба що нудне. А оскільки саме приємне побачення — це те, яке має продовження — якщо ти ще не зрозумів натяку, ми про секс — пропонуємо тобі дізнатися, який вплив чинять на твої сексуальні здібності найпопулярніші види алкоголю.
 

пиво 

Пиво відноситься до так званого легкого алкоголю, а тому головна його небезпека — переборщити. Ти будеш пити і не помітиш, як з дотепного людини з відточеними рухами, перетворишся в сонне істота з заплітається мовою. 

Тому, якщо все-таки наполягаєш на пиві, строго обмежте себе двома келихами. Це максимальна доза, при якій ти зможеш продемонструвати дівчині в ліжку щось крім віртуозного хропіння. 

віскі 

Здавалося б, віскі — класичний напій, що асоціюється з мужністю і стильними робочими кабінетами з секретарками. Але віскі таїть одну велику небезпеку — конгенерів. Це неетаноловие компоненти алкогольних напоїв, надають напою колір і смак. 

Чим більше в напої конгенерів, тим більш насиченим його колір. Віскі відноситься до напоїв з високою концентрацією конгенерів, а, значить, здатне в найкоротші терміни ввести організм в стан безпорадного сп’яніння, а на ранок добити організм важким похміллям. 

Так що віскі краще прибережи на вечір, коли плануєш зустрічатися з друзями, а не з дівчатами (співчуваємо, якщо дружиш з дівчатами — викручуйся тепер). 

шампанське 

Завдяки підвищеному вмісту в шампанському веселих бульбашок, які пощипують мову і покусують ніс, рідко хто випиває більше, ніж два келиха шампанського. 

А це ідеальна доза алкоголю, якщо ти зібрався в черговий раз намагатися переконати дівчину, що в інституті у тебе було прізвисько «секс-гуру». 

Плюс, у багатьох сортах шампанського містяться ноти апельсина, лаванди, карамелі і ванілі — все перераховані є афродизіаком для чоловічого організму. 

вино 

Мабуть, кращий вибір для побачення. Причому краще віддати перевагу червоному вину. Доведено, дослідження, що ті жінки, які вживають червоне вино, більше схильні до сексу, ніж ті їхні колеги по підлозі, які вживають інший алкоголь або взагалі не п’ють. 

А ще в червоному вині часто присутні деревні, мускатні і вишневі ноти, які відіграють роль потужних афродизіаків для жінок.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.