ВО «Свобода» хоче ініціювати референдум з питання статусу столиці Київської області

two_column_SQiWMEAh

Фракція ВО «Свобода» у Київській обласній раді планує внести свою лепту в визначення адміністративного центру Київщини. Для цього, на думку депутатів, слід ініціювати проведення референдуму, який дасть можливість громаді прийняти необхідне рішення.

Депутат упевнений: вирішити, яке місто заслуговує на статус столиці Київщини, може тільки громада регіону.

«З географічної точки зору, адміністрація в Києві зручніше, ніж в містах Київської області. Область розміщується, по суті, навколо Києва. А ось для підняття рівня гордості жителів столичного регіону для цього може бути обрано місто в Київській області. Як на мене, найбільш зручним з точки зору інфраструктури та економічного розвитку є місто Біла Церква. Звичайно, мешканці Білої Церкви будуть вболівати за своє місто, жителі Вишгорода, який також фігурує в списку можливих столиць Київщини, — за своє.

В цілому це питання може вирішити тільки громада, наприклад, шляхом місцевого референдуму. Зараз в Україні така форма народного волевиявлення анульована, однак з ідеологічної точки зору це питання повинні вирішувати мешканці Київщини «, — зазначив Ігор Сабій.

За його словами, раніше обласні «свободівці» також проявляли ініціативу в цьому питанні, однак, не мали достатнього впливу.

«Ми маємо намір розвивати цю тему. Але в минулому скликанні облради ми мали тільки п’ять депутатів зі ста сорока п’яти. Наш голос не мав достатньої ваги «, — підсумував Ігор Сабій.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.