Вчені з’ясували, як зберегти сексуальне бажання в тривалих відносинах

DSC04572-97878Вчені Чепменского університету в ході нового дослідження з’ясували, як зберегти сексуальне бажання в тривалих відносинах.

Так, дослідники визначили, що 57 відсотків чоловіків, які перебували в довгострокових відносинах, незадоволені своїм сексуальним життям. Однак 32 відсотки респондентів зізналися, що задоволені своїм сексуальним життям і відзначили, що можуть назвати її такою ж задовільною, як і в перші пів року стосунків.

Учасниками дослідження стали саме ті 32 відсотки опитаних, які задоволені своїм сексуальним життям. Фахівці опитали їх на тему їх захоплень, як в ліжку, так і поза спальні, щоб з’ясувати, які чинники впливають на сексуальні відносини партнерів.

Ніжності протягом дня

Дослідження показало, що не тільки секс-іграшки або незвичайні пози в ліжку призводять до взаємного задоволення. На сексуальне бажання в тривалих відносинах, за твердженням вчених, найбільший вплив роблять відносини поза спальні. Автор дослідження, доктор філософії Девід Фредерік зазначив, що найвище задоволення в сексі отримують ті пари, які висловлюють свою любов і ніжність протягом дня, а не тільки безпосередньо перед сексом.

Розмови про секс

Крім того, вдалося з’ясувати, що позитивним чином на сексуальне життя партнерів впливають розмови про секс. За даними дослідників, обговорення сексу або гарячі фрази дуже позитивно впливають на сексуальне бажання в тривалих відносинах. Однак далеко не всі готові говорити про свої сексуальні фантазії відкрито. Психологи рекомендують тим, хто соромиться або боїться реакції партнера на свої бажання, спробувати розповісти про них в форматі еротичного сну, який нібито приснився напередодні. Таким чином вдасться відстежити реакцію партнера.

Її задоволення

Доктор Фредерік також зазначив, що збільшити кількість сексу дозволить вивчення жіночої анатомії. Зокрема, автор дослідження повідомив, що, на відміну від чоловіків, лише близько 66 відсотків жінок здатні досягти оргазму під час статевого акту. Однак більш глибоке вивчення того, що приносить жінці задоволення і як можна вплинути на її збудження, дозволить не тільки подарувати партнерці незабутні враження, а й збільшити кількість сексу.

Фредерік зазначає, що чим приємніше для жінки буде секс, тим частіше вона захоче їм займатися, а збільшення кількості сексу, в свою чергу, є одним з ключових факторів сексуального задоволення в тривалих відносинах, як для чоловіків, так і для жінок.

Нові враження

Згідно з результатами дослідження, ті пари, які намагалися урізноманітнити своє сексуальне життя, були більш задоволені нею. Так, дослідження показало, що зберегти сексуальне бажання в довгострокових відносинах допоможе різноманітність — як спільний перегляд еротичного відео, так і нові незвідані раніше секс-позиції і навіть просто нову нижню білизну.

Трохи романтики

Дослідження вчених також показало, що на сексуальне життя пари в тривалих відносинах впливає романтика. Тим парам, які влаштовували романтичні вечори з музикою, свічками, приглушеним світлом або спільним прийняттям ванни, вдалося зберегти секс-драйв у відносинах.

Крім того, романтичне проведення часу в інтимній обстановці зміцнює відносини і позитивним чином позначається на настрої і сексуальної задоволеності партнерів.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.