Вчені: У лікуванні інфарктів може допомогти інтернет

1458142406_2
В рамках наукового експерименту по створенню альтернативного ліки ізраїльські вчені змогли розробити спеціальну штучну серцеву тканину з електроактивних полімерів, яка буде допомагати лікувати від інфаркту в режимі онлайн.

Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого в науковому виданні Nature Materials. Повідомляється, що нова серцева «латочка», створена вченими з Тель-Авівського університету (Tel Aviv University) буде допомагати пацієнтам за допомогою стимуляції серцевих тканин для синхронізації їх скорочень. Для початку людині буде надана допомога в реєстрації електричної активності клітин серця.
1458142498_1
За даними ізраїльських інженерів, штучна серцева тканина складається з наноматеріалів, суміщених між собою спеціальними електронними пристроями. Ці електроактивні полімери, з яких складається «латочка», для контролю роботи серця містять в собі різні лікарські препарати, які допомагають в лікуванні інфарктів.

Основною особливістю даного пристрою є його дистанційна робота, тобто через інтернет. Лікуючий лікар пацієнта в режимі онлайн зможе відстежувати фізичні показники здоров’я людини, у нього є можливість налаштовувати ритм серця і випускати з полімерів потрібні ліки. Цей сучасний пластир людина зможе прикріпити собі на груди після перенесеного інфаркту або інших серцевих захворювань.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.