Депутати Київоблради від ВО «Свобода» виступають за відновлення комісії за погодженням меж Києва і області

two_column_hKMRpUrs

Депутати Київоблради від ВО «Свобода» виступають за відновлення комісії за погодженням меж Києва і області
Фракція ВО «Свобода» у Київській обласній раді планує ініціювати відновлення комісії, що займається питаннями узгодження меж між столицею і Київською областю.

Також «свободівці» наполягають, що увагу темі розмежування повинні приділити Президент і Уряд.
Про це заявив глава фракції ВО «Свобода» у Київській обласній раді Ігор Сабій.

За його словами, в нинішньому скликанні Київської обласної ради поки не створена комісія, що займається узгодженням меж Києва і столичної області. Однак, фракція ВО «Свобода» готова виступити ініціатором її створення.

«Питання кордонів завжди проблемне. Об’єктивно, земля навколо Києва на території області має дуже високу ціну. Саме тому кожен тягне ковдру на себе, — і місто, і область «, — зазначив Ігор Сабій. — Очевидно, комісія за погодженням меж, потрібна, адже Київ дуже динамічно розвивається. Місту потрібно розширюватися, він має багато проблем зі звалищами, кладовищами і т.д «.
Крім того, рішенням цього проблемного питання повинні займатися не тільки місцеві, а й центральна влада.
«Думаю, це взагалі питання державної ваги, в який повинні втрутитися Уряд і Президент. У контексті нашої області і Києва це не просто проблема розподілу землі. Тому, ми готові ініціювати створення такої комісії, адже проблеми накопичуються, — як і у Києва, так і в області «резюмував  Ігор Сабій.

Cьогодні найбільш спірними територіями залишаються селище Коцюбинське та Біличанський ліс, який розташований між столицею і селищем, а також острів Великий у Вишгородському районі.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.