Стартував перший чемпіонат бучанської громади з футболу !

DSC07821

Отож, шановні представники громад Бучі та Приірпіння, те що так довго зароджувалося та виношувалося у світлих головах деяких  не байдужих до  футболу людей у нашому регіоні, вже  9 квітня стало реальністю !

Сьогодні,  о 10годині ранку, на полі бучанського стадіону «Ювілейний» відбулося офіційне відкриття першого  чемпіонату  бучанської громади з футболу.

До міста Бучі завітали почесні гості, на чолі з в.о.голови Київська обласної федерація футболу  Олександром Тютюном та голови навколишніх місцевих громад, які мали виступи під час урочистої церемонії відкриття.

DSC07829

 

DSC07831

 

 

 

DSC07817

 

Вже сьогодні були  зіграні  і перші матчі першого туру про результати яких ми вас повідомимо, а наразі хочемо сказати, що наше місто у цих змаганнях, де беруть участь  12 команд,  представляють футболісти  з команди  — ФК «Ірпінь».

 

DSC07934

До складу нашої команди  входять переважно випускники ірпінської ДЮСШ різних поколінь,  більшість із яких, у минулому році, захищали кольори  команди СК «Ворзель», а у цьому році будуть представляти наше місто і команду ФK «Ірпінь» у  чемпіонаті бучанської громади, який до речі є першим і єдиним із таким статусом в Україні. Слід сказати, що організатор змагань, федерація футболу Бучі, взяла на себе усі витрати, щодо проведенню змагань, включаючи членські внески команд.

DSC07843

Приємно констатувати, що у своємо першому  матчі,  наші футболісти, у напруженій та безкомпромісній боротьбі,  святкували перемогу над командою «Квартал» з Бучі — 5:4.

DSC07906

DSC07918

DSC07928

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.