Укравтодор буде відмічаті дорожні роботи і перекриття на Яндекс.Картах

1

 

Яндекс і Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) запустили перший спільний проект, про це компанія повідомила в прес-релізі в понеділок. Фахівці агентства почали вносити на Яндекс.Карти інформацію про дорожні роботи і перекриття на міжміських трасах. Тепер користувачі точно знатимуть, чи відкрита дорога .

 

Дані Укравтодору доступні на yandex.ua/maps, в додатках Яндекс.Карти і Навігатор — останнім в Україні користується кожен восьмий водій. З їх допомогою автомобілісти, які збираються в інше місто, зможуть подивитися, чи не ведуться на трасі ремонтні роботи. А якщо рух обмежений, то скільки вільних смуг залишилося. Укравтодор показуватиме і стихійні перекриття, наприклад, пов’язані з мітингами. Додатки допоможуть також побудувати маршрут в об’їзд перекриттів — якщо це в принципі можливо.

 

«Відомості про перекриття на міжміських трасах були на сервісі і раніше, але вони були частковими. Щось ми брали з відкритих джерел, щось додавали користувачі. Завдяки Укравтодору тепер у нас буде повна картина. Через інтерфейс адміністратора наші партнери самі додаватимуть на сервіс свіжу інформацію — відразу, як тільки вона до них надходитиме», — говорить Євгеній Боднар, менеджер по роботі з партнерами компанії «Яндекс.Україна».

 

«Ми вирішили співпрацювати з Яндексом, тому що у них одна з найзручніших для водіїв карт. 16 березня ми підписали Меморандум про співпрацю, згідно з якою безкоштовно розміщуватимемо нашу інформацію на Яндекс.Картах. Через обмежене фінансування дорожньої галузі для нас це великий плюс. Укравтодор сподівається, що і інші розробники геоінформаційних систем підтримають цю ініціативу», — прокоментував запуск проекту Глава Укравтодору Андрій Батіщев.

 

Державне агентство автомобільних доріг України займається дорожнім господарством країни і управляє дорогами загального користування. У веденні агентства 169,6 тис. км доріг, 52 тис. км з них — державного значення, 117,6 тис. км — місцевого. Це ті дороги, інформація про які потраплятиме на Яндекс.Карти. У 2016 році Укравтодор планує відремонтувати 728 км доріг, на це з держбюджету виділені близько 3,5 млрд грн

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.