У Києві відбувся Конгрес ФФУ

93365

Сьогодні у Будинку футболу обговорювалася нинішня ситуація, яка склалась у футбольному господарстві країни.

11 березня в Будинку футболу відбувся конгрес ФФУ, на якому відбулося кілька знакових подій. Так, членами виконкому ФФУ стали діючий футболіст «Кайрата» Анатолій Тимощук, президент УПЛ Геннінсон і арбітр Катерина Манзула.

Крім цього, перед делегатами виступив глава комітету ФФУ з етики та чесної гри Ігор Кочетов, який звинуватив колишніх керівників ФФУ Конькова і Стороженко в корупції і дискваліфікації «Арени-Львів» на матчі відбору ЧС-2018.

«ФФУ розглядає можливість виключення стадіону з переліку спортивних споруд, на яких дозволено проведення міжнародних матчів. ФФУ також з розумінням поставиться до того, що Дисциплінарний комітет ФІФА підтримає рішення ФФУ про дискваліфікацію стадіону« Арена-Львів »на певний термін, зокрема, з міркувань безпеки «, — процитував Кочетов лист Стороженко в ФІФА.

Також на конгресі виступив віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, який розповів про ситуацію в УЄФА з обранням президентом ФІФА Джанні Інфантіно і спробою Мішеля Платіні довести свою невіновнсоть і повернутися до заняттями футболом. Також, колишній керівник ФФУ запевнив присутніх в тому, що виконком УЄФА має всю. інформацію про підготовку Києва до можливого фіналу Ліги Чемпіонів 2018 року.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.