У Києві горілку і коньяк почав продавати робот-автомат

f33475f10747cb39fb1c9e74e52e5ba3

У Солом’янському районі Києва встановили автомат, який торгує алкогольними напікамі на розлив. Про це повідомила киянка Наталія Алексєєнко в своєму Instagram.

«Ви коли-небудь бачили автомат з розливний горілкою? Я ось бачила. А з недавніх пір асортимент поповнився коньячком», — написала вона.

Автор, поста стверджує також, що алкогольний автомат вже користується шаленою популярністю. «Тут люди навіть на обіді заходять на стаканчик горілки))  Беруть маленький сік на запівон і кайфують», — написала Наталя Алексеєнко.

У мережі жартують, що поруч потрібно поставити автомат, який буде розливати ситро. Користувачі також з гумором обговорюють алкогольно-технічне нововведення.

Користувач _fomina_, наприклад, попереджає — Ти диви, а то надегустіруешься. Інший користувач під ніком anny_lariens написав такий коментар — Я сподіваюся, він цілодобово працює))

Оцінили люди і безсумнівні зручності нововведення. Користувач yu_evtushka додав — Дуже зручно, коли не хочеш цілу пляшку купувати. Ще розрахунку карткою не вистачає, взагалі шікардос був би.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.