Цей день в історії бізнесу — 17 березня: Mercedes-Benz і творець Red Bull

17 березня народився автоконструктор Готтліб Даймлер, заснований однин з найбільших концернів у Німеччині ThyssenKrupp AG і помер творець напою Red Bull чалі Йювідья

рпрппрпр
Готтліб Даймлер

17 березня 1834 року народився автоконструктор Готтліб Даймлер.

Після закінчення Штутгартського політехнічного інституту він жив і працював у багатьох європейський країнах, а після повернення до Німеччини влаштувався на фабрику в Ройтлінгене, де познайомився з Вільгельмом Майбахом, з яким вони стали друзями і діловими партнерами.

Свій перший двигун вони зібрали в 1885 році. А кількома місяцями раніше Даймлер отримав патент на свій перший мотоцикл. Він представляв собою просту конструкцію з двох дерев’яних коліс і дерев’яної рами з невеликим двигуном. Його випробування пройшли успішно, і Даймлер з Майбахом вирішили продовжувати свої розробки. Незабаром вони створили чотириколісний екіпаж, а в 1889 році — перший автомобіль.

У 1296 році компанія Daimler-Motoren-Gesellschaft

656565

Творець енергетика Red Bull

17 березня 2012 помер творець енергетичного напою Red Bull чалі Йювідья.

Про його народження та дитинство практично нічого не відомо. Біографія починає прояснювати з того моменту, коли він приїжджає в Бангкоку і починає займатися продажем антибіотиків.

В результаті на початку 1960-х він засновує невелику формацевтіческую компанію T.C. Pharmaceuticals. Одним з найбільш продаваних товаром фірми був енергетичний напій «Krathing Daeng» (Червоний бик). Його виробляли на основі кофеїну і туаріна.

Одного разу Йювідья познайомився з австрійським підприємцем Дітріхом Матешиц, який запропонував почати виробництво напою в Європі. Так у «Krathing Daeng» трохи змінили смак відповідно до власних уподобань європейців і перевели назву на англійську — Red Bull. Емблему напою — Червоного бика — вирішили зберегти.

Сьогодні Red Bull є одним з найпопулярніших енергетичний напоїв в світі і продається в 160 країнах світу.

 

рпрпр

німецький гігант

17 березня 1999 року в результаті злиття двох старих німецьких компаній Thyssen AG і Friedrich Krupp AG Hoesch-Krupp була заснована ThyssenKrupp AG, яка сьогодні є найбільшим в світі виробником високолегованої сталі.

Вже через 6 років після об’єднання прибути концерну склав близько 2,623 млрд євро і виручка — 47,1 млрд євро.

ThyssenKrupp AG відомий як виробник ліфтів, промислових систем, а також як постачальник комплектуючих для автомобілів.

У 2012 році журнал Forbes оцінив ринкову вартість німецького концерну в $ 13.89 млрд. ThyssenKrupp AG займає 596 місце в списку найбільших публічних компаній журналу Forbes.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.