10 дірок, через які витікає ваша сила

Zhiznennaja-jenergija-v-tele-cheloveka

Якими діями людина робить самого себе слабким і розтрачує свою життєву енергію:

1. Незакінчені, не доведені до кінця справи.

Всякий раз, коли берешся за якусь справу, починаєш щось, але до кінця не доводиш, витрачаються даремно не тільки матеріальні ресурси. У психіці, як у комп’ютера, залишається висіти незакритий процес, який не усвідомлюється, але весь час пожирає увагу і сили.

Так само як: дати обіцянку і не виконати, взяти в борг, почати справу і кинути, взяти на себе справ понад силу.

2. Брехня іншим і самому собі.

Коли людина бреше, йому доводиться витрачати силу-силенну енергії на підтримку вигаданих образів. Крім того, викривляється потік між чакрою горла і чакрой серця. Тому кажуть «кривити душею». Від брехні вона дійсно викривляється.

Що слід викорінити: лицемірство, самообман, спроби здаватися тим, ким не є.

3. Образи, замкнутість і будь-які інші форми самоізоляції.

Людина — це відкрита енергетична система. І якщо його ізолювати, він стане слабшати. Точно так же, як при блокаді міста, порту або країни. Ізолюй фізично, економічно або навіть інформаційно який-небудь об’єкт — і він почне марніти.

Коли це відбувається: коли відмовляєшся від родинних зв’язків, забуваєш предків, зневажаєш рідною землею і Батьківщиною, від образи на людей, життя або на що-небудь ще. Коли людина не включений ні в яку громаду або групу людей, це також послаблює. Втрата зв’язку з Богом чи своїм культурним егрегор — це також втрата енергії.

4. Страх, недовіра, непотрібна ворожість.

Від страху і недовіри відбувається те ж саме, що і при образі. Крім того, дарма витрачаються енергетичні ресурси, адже організм завжди в режимі війни і готовий битися або тікати. Це вимотує.

5. Фізичні, емоційні або інформаційні перевантаження або недолік

фізичних вправ і контакту з природою, переохолодження.

Коли людина навантажує себе роботою або переживаннями надміру, це також швидко витрачає його сили. На обробку мозком інформації йде багато енергії, на порожні переживання даремно витрачаються гормони надниркових залоз, що призводить до ниркової недостатності.

6. Неправильний і недостатній сон.

Якщо спати в недозволений або недостатнє час — організм не може повноцінно відновити свої сили уві сні. Накопичуються токсини, збиваються біоритми, мозок перевантажується незасвоєної інформацією.

7. Переїдання, інтоксикація алкоголем, сигаретами, наркотиками.

Змушує організм витрачати ресурси на знешкодження і виведення токсинів. Перепрацьовувати нервову систему, нирки і кишечник.

8. Зайві розмови, внутрішній діалог в розумі, метушливість.

Вам може це здатися незначним, але насправді на мова йде колосальна кількість енергії, часто даремно. Це стає більш відчутним після практики мовчання.

9. Хвороби, незагоєні травми і будь-які форми витоку енергії, шкідливі зовнішні

обставини, паразити і енергетичні вампіри.

Сюди відносяться неприємні і шкідливі люди в оточенні, геопатогенні зони, промислове забруднення, травми та інші пошкодження.

10. Найпотужніший канал розтрати енергії — сексуальні надмірності.

Низька культура в області сексу і нерозуміння суті процесів призводить до того, що людина перенапружує свої резерви, виснажуючи себе частими втратами насіння. На їх заповнення йде просто колосальна кількість енергії. Детальніше про це ви можете дізнатися з книг Мантека Чіа, на форумах, присвячених боротьбі з онанізмом, ознайомившись з біографіями і долею порноакторів. Шкода від цього виду порожній розтрати енергії максимальний, але сучасна медицина приховує цей факт.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.