18 липня — Цей день в історії Ірпеня

Саме в цей день 18 липня на стадіоні НУДФСУ в Ірпені відбулася кваліфікаційна гра першості Европи з регбіліг між збірними командами України та Італії, де перемогу у підсумку святкували гравці з Апенін з рахунком 40:12.

Також цього 18 дня липня 2015 року завершилися роботи по асфальтуванню вулиці Полтавської в Ірпені на відрізку від вулиці Натана Рибака до 6-ої лінії.

Цього дня 18 липня 2016 року тривали роботи по реконструкції головної вулиці міста Ірпеня — Шевченка.

Рівно два роки тому, — 18 липня 2017 року активно велися роботи на центральних вулицях нашого міста, а саме З. Алієвої, де вже було укладено асфальт на одній полосі вулиці, а також зовсім поруч, активно велися роботи у 12 школі по оновленню спортивних майданчиків та футбольного поля. До речі, саме цього року в Ірпені напередодні 1 вересня були представлені школярам оновлені спортивні майданчики у школах № 1, 2, 3, 12 та 17.

Цього ж дня — 18 липня 2017 року жителі нашого міста мали побачити кільцеву вулицю — Підгірну у всій своїй красі: з розфарбованими жовто-білими бардюрами та білими пішохідними розмітками, а також було встановлено дах на новому авто вокзалі.

Активно велися роботи цього дня реконструкції і на інших вулицях нашого міста і зокрема по вулиці 8 березня.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.