30 липня — «Цей день в історії Ірпеня»

Саме цього дня 30 липня 2016 року в Ірпені було урочисто відкрито Центральний міський стадіон «Чемпіон» на відкриття якого приїхало дуже багато знаменитих спортсменів та поважних гостей і головна трибуна нового красеня стадіону була вщерть заповнена мешканцями та гостями нашого міста.

У цей же  день  на головній вулиці Ірпеня — Шевченка, тривала велика перебудова, де  зараз дивлячись на ці вже історичні  світлини і важко собі уявити, що це бкло всього два роки тому у нашому рідному місті Ірпені.

У цей день,  30 липня 2017 року на головній площі міста Ірпеня відбулося  підбиття підсумків  поетично-бардівського фестивалю «Ірпінський Парнас-2017», а на стадіоні «Чемпіон» з нагоди першої річниці відбувся футбольний матч між командою ФК «Ірпінь-Чемпіон» та командою ветеранів з Петропавлівської -Борщагівки, яку очолював наш добре відомий тренер з Ірпеня  — Віктор Дмитрович Удалов.

Саме сьогодні 30 липня 2018 року в Ірпені активно тривали роботи  на майбутній площі Творчого Духу та по вулиці Соборній, а також на заплаві річки Ірпінь.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.