7 перспективних професій 2025 року

6036

Вже ні для кого не секрет, що з таким швидким розвитком нових технологій деякі професії втратять свою актуальність. Зате обнадіює те, що будуть створюватися нові, зовсім інші професії.

Фірма Sparks & Honey, яка знаходиться в Нью-йорку, займається відстеженням нових видів зайнятості. Пропонує вам познайомитися з деякими новими професіями, які, на думку глави компанії Террі Янга, обов’язково з’являться до 2025 року.

1. Менеджер цифрофової смерті.

Працівник на цій посаді буде брати всі події життя окремої людини і придумувати по ним історії. Це можна робити ще при житті, щоб розвинути особистий брендинг, або після смерті, як зараз роблять з відомими особистостями.


2. Радник по індивідуальній освіті.

Сьогодні під освітою розуміється 4 роки в навчальному закладі. Але незабаром прийде тенденція, коли люди будуть вчитися всього лише рік  або місяць в різноманітних місцях. От саме радники будуть допомагати визначитися з широким вибором можливостей.

3. Кабінетний мандрівник.

Террі стверджує, що комунікаційна техніка буде настільки доступною, що, наприклад, звичайний супутник зможе придбати будь-яка людина. Завдяки цьому «кабінетні мандрівники» сидітимуть вдома і в той же час подорожувати по світу.

4. Майстер 3D-друку.

Скоро ми перестанемо замовляти в Китаї комплектуючі деталі до різних механізмів, так як їх можна буде надрукувати на 3D-принтері прямо у себе на місці.

5. Спеціаліст по мікробному балансу.

Тут Террі порівняв науку «мікробний баланс» з фен-шуем. В майбутньому людині треба буде знаходити спільну мову зі своїми бактеріями для гармонізації життя свого тіла. Послуги з «мікробного балансу» і буде надавати окремий фахівець.

6. Корпоративний дезорганізатор.

Ця людина буде робити «організований хаос» в компаніях для того, щоб працівники починали мислити креативно та інноваційно. Без цих якостей будь-якої компанії не бачити прибутку в майбутньому.

7. Спеціаліст по цифровому детокс.

Ця людина буде допомагати вам позбавлятися від цифрової або інформаційної залежності. Подейкують, що будуть навіть існувати клініки, де можна вилікуватися від цієї недуги.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.