Американець побудував унікальну теплицю (ВІДЕО)

Untitled-2
Американець Расс Фінч з Небраски (США) спорудив геотермальні теплиці, які використовують тепло землі. Для вирощування агропродукції в таких теплицях винахідник використовує енергію всього на один долар в день.

У своїй теплиці Расс Фінч вирощує цитрусові і тропічні фрукти. Теплицю обігріває природне внутрішнє тепло, що дозволяє уникнути будь-яких відходів і забруднення навколишнього середовища. Пол в геотермальних теплицях знаходиться на 1,219 метра нижче поверхні, а дах — нахилена на південь. Це зроблено для більш ефективного використання тепла. Днем теплиця обігрівається сонцем, а вночі — теплом землі. Цього цілком достатньо для вирощування фруктів. Вирощену продукцію Фінч продає на місцевих ринках.

До виходу на пенсію чоловік працював листоношею, а зараз став справжнім винахідником. За його словами, в такій теплиці можна вирощувати будь-які види тропічних рослин.

Пропонуємо вам подивитися, як виглядає теплиця американського винахідника. До речі, всього він побудував 17 таких теплиць в США і Канаді.

https://www.youtube.com/watch?v=IZghkt5m1uY
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.