Буде і на нашій вулиці свято !

  • Андрей
  • 08.10.2020
  • Комментарии к записи Буде і на нашій вулиці свято ! отключены

Саме з такими радісними думками розійшлися сьогодні по домівкам мешканці будинків на Привокзальній площі в Ірпені, після зустрічи з Андрієм Страховським — депутатом ІМР по цьому округу.

На сьогоднішню зустріч з мешканцями Андрій Андрійович приїхав, аби представити проект розбудови прибудинкової території.

Вже цього понеділка, 12 жовтня, розпочнуться роботи, де в першу чергу, вдовж цих будинків, буде зроблено тротуарну доріжку з бруківки та водовідведення, так, щоб після дощів, як зараз, не підтоплювало підїзди та будинок № 1.

Під час зустричі мешканці мали можливість задати свої питання і отримати безпосередньо відповіді.

Своє запитання мав і сторожил цих будинків, Олексій Антонович Дюбенко, звертаючись до Андрія Андрійовича: » А ви наверноє на встрече представляєте Страховского» ? На що наш депутат відповів: » «Так я і є Страховський !» «Ой не узнал, выросли Вы за это время», — відповів з посмішкою Антонович !

На цьому зустріч, яка пройшла конструктивно і оперативно, — завершилася і думається, що жителі цих будинків залишилися задоволеними, що і на їх вулиці буде свято і з нетерпінням тепер будуть чекати понеділка, коли загуркотить техніка і почнуться роботи по оновленню прибудинкової території одних з перших багатоповерхових будинків міста Ірпеня, які в цьому році відсвяткували свій 50-ти річний ювілей і які вже сміло можна заносити до історичної, а після оновлення і до культурної спадщини міста !

Андрей