• Андрей
  • 17.10.2021
  • Комментарии к записи Чемпіонат Києва з футболу серед ветеранів 50+: «Кудрівка-Veterans» — «Legion ХХI» (Київ) — 3:2 отключены

Вчора у столиці України відбулися ігри 13 туру чемпіонату Києва з футболу серед ветеранів — 50+, де футболісти ірпінської «Кудрівки-Veterans» грали проти команди «Legion ХХI» (Київ) і здобули не легку перемогу з рахунком — 3:2.

Кияни першими відкрили рахунок у цій грі вже на 3 хвилині, де відзначився Касатка, а вже на 6 хвилині гри його партнер по команді Похилько робить рахунок 2:0.

Лише наприкінці першого тайму ірпінчани завдячуючи дублю Симоненка на 34 та 42 хвилинах — зрівнюють рахунок -2:2.

У другому таймі наша команда, завдячуючи голу Гуменюка на 60 хвилині доводить рахунок до переможного.

До завершення чемпіонату залишається три тури, де наша команда зараз посідає 2 місце у чемпіонаті маючи 27 очок після 11 ігор.

Бажаємо підопічним Анатолія Ткача переможно фінішувати у цьому чемпіонаті!

Вболіваємо за «Кудрівку-Veterans» — разом!