Чемпіонат Києва з футболу: “Євросіті” (Крюковщина) – Дитяча футбольна академія Ірпеня – 0 : 3

Сьогодні на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені відбувся матч 6 туру чемпіонату Києва з футболу серед юнаків 2006-2007 років народження, де зустрічалися команди “Євросіті” (Крюков) та Дитяча футбольна академія Ірпеня.

Наші хлопці показали силу волі та незламність духу і здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0.

Маючи багато моментів, які були створені протягом першого тайму,  “академісти” лише наприкінці першої половини гри спромоглися відкрити рахунок і зробив це майстерно   Олександр Лізогуб, який отримавши чудовий пас від партнера і вийшовши сам на сам з воротарем, пустив “кулястого” в дальний кут воріт.

Після забитого голу, який придав нашим юнакам впевненості у своїх силах,  довершив переможну ходу команди ДФА Ірпеня – Матвій Разинський, який дублем відзначився у цій грі і приніс таку важливу перемогу для своєї команди з рахунком – 3:0.

Користуючист нагодою,  хотілося б привітати підопічних тренера Віталія Нечая з перемогою і побажати подальших успіхів команди у чемпіонаті Києва !

Відео:  https://www.facebook.com/irpinian.info/videos/1553056914827381/

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *