• Андрей
  • 16.10.2021
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу.23 тур. ФК»Кудрівка»- ФК «Городок -1998»- 2:0 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч 23 туру чемпіонаті Київської області з футболу у вищій лізі, де місцева «Кудрівка» приймала на своєму полі команду «Городок-1998».

У першому таймі ірпінчани на 24 хвилині відкривають рахунок у цій грі, де відзначився Сергій Довженко, а вже у другому таймі футболісти «Кудрівки», які створили чимало гольових моментів у воріт суперника, змогли відзначитися лише один раз і у підсумку перемога ірпінчан — 2:0.

Вітаємо футболістів, тренерів та президента клубу Романа Солодаренка з перемогою у цій грі!