День пам’яті та примирення у Гостомелі в 2019 році

У минулому році в Гостомелі в День пам’яті та примирення вшанували оборонців Києва у 1941 році та всіх полеглих у війні.

На урочистостях, що проходять вже 24 роки поспіль в районі бойових дій лінії оборони столиці( поблизу ДОТу в Мостищах) за ініціативи селищного голови Юрія Прилипка, виступив голова Київської обласної держадміністрації Олександр Терещук.

У своїй промові Олександр Дмитрович зазначив, що Перемога над нацизмом у Другій світовій війні дісталася Україні дуже дорогою ціною, понад 6 мільйонів загиблих співвітчизників ! 

Відзначимо, що початок Великої Перемоги творився саме на лінії оборони Киівського укріпрайону, саме тут, де знаходится меморіальний комплекс біля Доту № 480 і де 72 дні тримали оборону Києва захисники нашого краю, які спинили наступ нацистської армади на Москву.

З нагоди Дня пам’яті та примирення також виступили Мирослава Смірнова — голова Києво-Святошинської РДА, Олександр Маркушин — перший заступник міського голови Ірпеня, Іван Миропольський — командир в.ч. 30/18, представники громадських організацій, спілок воїнів АТО та інтернаціоналістів Приірпіння, військового комісаріату.  Дуже зворушливим був виступ фронтовика, солдата Великої Перемоги — Петра Тарасовича Червоного, який пройшов усю війну і дійшов до Берліна, а потім ще воював проти Японії.

Вже по закінченні урочистої частини, під час якої селищний голова Гостомеля відзначив представників ветеранських організацій УСВА й АТО Приірпіння, відбувся концерт за участю творчого  колективу культурно — оздоровчого комплексу, директор Наталія Черінська, та всім добре відомого хору «Криниця», вокаліст Дмитро Кравчук, співачки Натаніки та інших виконавців.

Як вже склалося за доброю традицією, усі учасники по закінченню заходу,  зібралися за святковими столами просто неба, де відзанчили День примирення та пам’яті та 74-річницю Великої  Перемоги.

Валентин Собчук,

Спеціально для «Ірпінського інформаційниого» з Гостомеля

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.