День святого Валентина: незвичайні традиції святкування в різних країнах


1455212502_tradicii

День святого Валентина: незвичайні традиції святкування в різних странахДень святого Валентина в Україні — це свято всіх закоханих. У цей романтичний день ми ділимося своєю любов’ю в арифметичній прогресії, робимо один одному тематичні подарунки і зізнаємося в своїх почуттях. Але в різних країнах склалися різні традиції святкування 14 лютого. Далеко не всі вони схожі на наші, тому тобі буде цікаво дізнатися, чим займаються в цей день жителі інших країн.
Німеччина

У Німеччині Валентин вважається святим покровителем не закохану, а психічно хворих. На честь свята німці прикрашають психіатричні лікарні яскраво-червоними стрічками, в каплицях проводять спеціальне богослужіння.

Польща

У Польщі 14 лютого відвідують Познаньську митрополію. Там, за повір’ям, і спочивають мощі святого Валентина, знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що це паломництво допоможе їм в любовних справах.

 

Уельс

Уельс славен так званими «ложками любові». Справа в тому, що перед святом закохані вирізують з дерева ложки, прикрашають їх сердечками, ключами, замковими щілинами і урочисто дарують один одному. Такий подарунок у буквальному розумінні означає: «Ти знайшов шлях до мого серця».

1455212576_tradicii-angliya

Голандія

У Голландії саме в цей день не вважається непристойним, якщо жінка першою підійде до чоловіка і ввічливо скаже йому: «Женись на мені!». Якщо цей високий жест чоловік не оцінить, він може нарікати на себе, так як тепер повинен подарувати дамі плаття, причому, переважно шовкове.

Франція

Крім листівок-сердечок у Франції можуть дарувати білизну, цукерки, шоколадні муси, романтичні подорожі, нарізану сердечками ковбасу, «щасливі» лотерейні квитки, рожеві йогурти, штучні квіти.

Англія

Жителі Англії вітають не тільки улюблених людей, а й улюблених домашніх тварин — собак, коней. Популярними подарунками на 14 лютого в Великобританії вважаються солодощі у вигляді сердець, м’які іграшки, особливо улюблені в Британії ведмежата Teddy, і, звичайно, незмінні листівки-валентинки.

1455212614_tradicii1

Італія

В Італії, звідки за легендою і бере початок День святого Валентина, ця дата називається «солодким» днем. За назвою свята зрозуміло, що головними подарунками є всілякі цукерки, шоколадки і печиво у формі серця.

Америка

Раніше закохані американки і американці дарували один одному марципани, які були досить цінним подарунком, оскільки марципан містив цукор, який коштував тоді дуже дорого. З початку 19 століття почалося широке використання цукрових буряків, і заповзятливі американці налагодили виробництво карамелі. За традицією з Днем святого Валентина вітають не тільки тих друзів і подруг, з ким перебувають у романтичних стосунках. У цей день вітають всіх, кого просто люблять — мам, тат, дідусів, бабусь, друзів.

Данія

У Данії День Святого Валентина прийнято відзначати весело. Тут влаштовуються масові вистави та концерти, виступи і виставки, галасливі вечірки. Коханим, друзям, членам сім’ї, колегам посилають красиві білі квіти (живі і штучні), а також листівки зі смішними віршами і любовними поемами.

1455212545_tradicii-kitay1

Японія
Яскраво і весело цей день відзначається і в Японії, де існує незвичайний звичай: в парку або на площі будується великий поміст, з якого молоді люди та дівчата вигукують освідчення в коханні. Причому оцінюється не краса самого визнання, а саме його гучність. Подарунки тут підносяться в основному чоловікам, причому не тільки «своїм» коханому чоловікові, а й колегам, родичам, знайомим.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.