До 2040 року населення в передмісті Києва зросте вдвічі

Через 20 років в передмісті столиці будуть проживати більше мільйона чоловік

Згідно затвердженої містобудівної документації на період до 2040 року передбачається суттєве збільшення населення приміської зони Києва. Про це повідомили фахівці комунальної організації «Київгенплан».

Чисельність населення за 20 років збільшиться в 2,3 рази (з 510 тисяч до 1,1 млн осіб), а в південно-західному напрямку (Софіївська і Петропавлівська Борщагівки, Чайка, Білогородка, Шевченкове, Крюковщина, Гатне, Вишневе …) більш ніж в 8 разів.

Кількість робочих місць в приміській зоні на 2040 рік складе 416 тисяч, що недостатньо, а значить значна кількість населення з високою часткою ймовірності буде працювати в Києві.

Все це створить додаткове навантаження на магістральну вуличну мережу міста, яка вже працює на межі своєї пропускної спроможності.

Дану проблему Київ самостійно, без участі населених пунктів приміської зони, вирішити не зможе, тому звертаємося до наших колег-проектувальників населених пунктів приміської зони Києва: враховуйте в своїх рішеннях не тільки територіальні можливості розвитку населеного пункту, а й можливість проїзду до робочих місць «, — закликали в» Київгенплані».

Нагадаємо, раніше ідеолог команди Зеленського Руслан Стефанчук заявив, що в перші 100 днів команда новообраного Президента України має намір провести «аудит держави» і перепис населення.


У Мінінформполітики вважають, що проводити перепис населення, вартістю понад 200 млн грн, на рік пікових виплат за кредитами МВФ недоцільно.


Також повідомлялося, що Кабмін планує в грудні 2019 року провести перепис населення через смартфони або планшети. Замість паперової анкети українцям запропонують заповнити всі персональні дані в електронному кабінеті домогосподарства, які будуть захищені спеціальним шифруванням. 

 


«


Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.