«Добиватимуся економічної свободи Гостомеля» — Олег Бондар

У День святих апостолів Петра і Павла кандидат в депутати по 95 округу Олег Бондар відвідав найдревніший храм Гостомеля, Свято-Покровську церкву.

Настоятель церкви отець Петро зазначив, що Олег Васильович не тільки ходить до церкви в свята, а постійно допомагає їй, завдяки йому було прокладено до неї гранітні сходи, що він також споруджуватиме над пам’ятником Покрови Богородиці, яка є символом й духовним оберегом краю, захисну від непогоди альтанку.

Спілкуючись з нашим кореспондентом Олег Бондар зазначив: «Життя апостолів є великим прикладом служіння Богові й любові до ближніх. У цей день вирішив відвідати найдревніший храм нашого краю. Храм цей зведений Семеном Палієм — козацьким звитяжцем, про якого ходили легенди, який у 18 столітті підняв повстання за права українців.

Тепер Гостомель також бореться за своє право створити ОТГ. До слова нагадаю, коли був мером Ірпеня, то вже тоді започаткував процеси децентралізації, 50 відсотків коштів, які надходили з селища, ми повертали в гостомельський бюджет на його розвиток. У парламенті й надалі відстоюватиму курс на децентралізацію й добиватимуся свободи Гостомеля…».

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.