Дослідження: на що готові користувачі заради популярності в соціальній мережі

Kaspersky Lab провела дослідження щодо поведінки користувачів в соціальних мережах. 24% респондентів в світі використовують соцмережі в тому числі для того, щоб виставити напоказ себе, своє життя, успіхи дітей і друзів.

Один з десяти (12%) респондетів заради лайків може прикрасити інформацію щодо свого місцезнаходження і часу, а серед чоловіків таких 14%.

Представники сильної статі менш схильні думати про власну приватності: майже 9% опитаних зізналися, що готові опублікувати свою фотографію в оголеному вигляді, якщо це гарантує їм певну кількість лайків. Серед жінок ця частка трохи перевищує 5%. Запостити фотографію себе у відвертому одязі готові вже 12% чоловіків.

Чоловіки частіше, ніж жінки, готові розкривати секретну або що бентежить інформацію про своє оточення: щодо друзів на таке можуть піти 12% опитаних представників сильної статі (серед жінок — 6%), щодо колег — 14% і 7% відповідно, роботодавця — 13%. Крім того, 15% чоловіків зізналися, що не бачать нічого страшного в тому, щоб публікувати фотографії друзів в нетверезому вигляді. Серед жінок з ними погодилися всього 8%.

Підтримка близьких однаково важлива для чоловіків і жінок: 29% опитаних зізналися, що якщо дорогий їм людина не лайкать і не коментує їхні пости, вони починають тривожитися. Дисбаланс пояснюється тим, що чоловіки більш чутливі до соціального схвалення — 24% розповіли, що у них є страх зібрати дуже мало лайків і уславитися непопулярним серед друзів. Для жінок цей показник становить 17%.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.