Дружба — Freundschaft !

Саме під таким гаслом пройшов сьогодні вечір в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї, присвячений історичній для нашого міста події, — підписання договору про дружбу та співробітництво між побратимим  містом  Борна, що знаходиться у Німеччинні та нашим Ірпенем.

Приємно відзначити. що підписання знакової угоди сталося саме сьогодні, 15 грудня, рівно через 40 років, коли саме цього 15 дня грудня, у далеко 1976 році,  наші міста підписали першу угоду про дружбу та співробітництво.

Відгомін цієї непересічної та історичної події, яка відбулася сьогодні і про яку ми  писали http://irpinian.info/2016/12/15/irpin-ta-borna-naviki-razom/   мав скромне продовження сьогодні і у нашому ірпінському історико- краєзнавчому музеї, де відбувся вечір Ірпінсько-Борнівської дружби.

Відвідувачі музею мали можливість сьогодні ознайомитися з унікальними експонатами та фотографіями, які були подаровані і залишилися у нашому місті, ще з тих далеких 70-тих років минулого сторіччя, коли до нашого міста Ірпеня, дуже часто,  з дружніми візитами, приїзджали делегації з німецького міста-побратимого Борна.

Особливо є що згадати і нам корінним ірпінчанам, випускникам середньої школи № 17, коли  кожного місяця до нас  приїзджали школярі зі своїми викладачами з міста Борна і ми по-святковому вишиковувалися у великому вестибюлі нашої школи з вигуками «Дружба, Freundschaft ! »  зустрічали побратимів з Німеччини, а  потім був обмін сувенірами…  Як згадуєш, то більш щасливої миті у шкільні часи й годі пригадати від тих зустрічей.

Не знаю, чи існує ще на другому поверсі, у нашому колись  4-а класі 17 школи «Клуб Інтернаціональної Дружби», який поповнювався все новими та новими експонатами та сувенірами від делегацій, що приїзджали до нашої Ірпінської школи і за яким так довгий час опікувалася наша класна керівниця та фундатор цього клубу — Людмила Василівна Арбузіна ?

Так, було про що поговорити та згадати цього вечора і в такий особливий день в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї.

Увесь сьогоднішній захід дружби між нашими містами побратимими, пройшов у затишній та домашній атмосферіі без зайвого пишного фуршету. На столі були лише яблука та історична пляшка  Ірпінської мінеральної води з тих часів та Київське ігристе-рожеве —  1982 року…

Отож, чекаємо на приїзд делегації з Борна знову в Ірпінь і сподіваємося, що принаймні пиво з Німеччини буде на нашому скромному столі !

dsc09949

dsc09936

dsc09938

dsc09939

dsc09965

dsc09964

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.