Екологічна акція на Ірпінському озері

Вже майже тиждень триває наша щорічна екологічна акція,  — «Одна людина — одна година», яка  спрямована на покращення екологічного становища на наших  пляжах та водоймах Ірпеня, яку проводимо щорічно весною на початку плавального сезону, де ми ставимо за мету витратити хоча б одну годину вдень на покращення навколишнього природнього середовища у рідному місті.

Не став виключенням і цей рік, де вже з перших чисел травня почали прибирати  територію навколо пляжу Ірпінського озера та й саму водойму з якої у ці дні  було вилучено чимало каміння, пластасових речей та битих пляшок, разом з минулорічними водоростями та травою.

І хочеться сказати, що така невимушена, щоденна, колективна, робота з кожним днем приносить свої плоди і буквально на очах і з кожним днем, пляж та водойма Ірпінського озера змінюються на краще, хоча відверто кажучи, горе відпочивальники додають клопотів залишаючи недопалки у піску та залишаючи пляшки та особисті речі на пляжі.  Роботи ще треба зробити багато, хоча тішить серце те і приємно про це констатувати, що багато людей. з перших відпочивальників на нашому пляжі,  залюбки підтримали нашу ініціативу та  свідомо і з радістю долучилися до цієї корисної роботи, яка піде на покращення відпочинку мешканців нашого міста вже найближчим часом.

Хочеться сказати слова подяки і голові громадської організації «Покровський» Дмитру Вдовенко, який допоміг з інвентарем під час прибирання території пляжу цими вихідними і теж підтримав нашу ініціативу.

Вже найближчим часом  на пляжі Ірпінського озера плануються роботи з облагороджуванням входу на територію самого пляжу, гроші на який було виділено цій громадській організації, як переможниці проекту — «Громадського бюджету міста Ірпеня».

Чекаємо на подальші приємні новини з Ірпінсього озера та пляжа !

Покращуємо імідж Ірпеня — разом і кожного дня !

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.