Екологічне містечко у Гостомелі

На Київщині з’явиться екологічний містечко, з «будинками-термосами» і розвиненою інфраструктурою

Протягом двох років в смт. Гостомель у Київській області буде побудовано екологічний енергозберігаючий містечко з розвиненою соціальною інфраструктурою і доступним житлом. Комплекс буде оснащений обладнанням, яке буде працювати на альтернативних джерелах енергії.

Проект екоквартала розрахований на 6000 чоловік. Тут буде побудовано 2 215 квартир. Поруч побудують два дитячі садки, школу, стадіон, спортивно-оздоровчий комплекс. Також, згідно з проектом, передбачені поліклініка, лікарняний стаціонар, поліцейський відділок, пожежне депо, пошта, супермаркети, банківські відділення та зручна транспортна розв’язка.

Будівельно-інвестиційний проект буде реалізовувати компанія «Архітекторніка» і «Міжнародний фонд підтримки соціальних ініціатив в Україні ім. Мазепи» спільно з Київською облдержадміністрацією.

Заступник голови КОДА Андрій Янченко зазначив, що Київська область виступає в ролі пілотного проекту з будівництва подібного екоквартала.

«Цей проект орієнтований не на комерційну, а на соціальну складову. Ціни на житло будуть доступні. Важливо і те, що цей автономний комплекс матиме альтернативні джерела енергії і сприятиме скороченню споживання газу», — зазначив він.

«Концепція проекту включає дешеву експлуатацію квартир за рахунок мінімальних витрат на енергетику, оскільки комплекс матиме своє поле альтернативної сонячної та вітрової енергії. Житлові об’єкти будуть побудовані за принципом» будинку-термоса «, вони матимуть інфрачервоні системи опалення. Таким чином ми хочемо повністю відійти від дорогого і газового ринку «, — додав президент» Міжнародного фонду підтримки соціальних ініціатив в Україні ім. Мазепи «Геннадій Бондаренко.

Проект реалізовуватиметься протягом двох років. Планується розпочати будівництво в I кварталі 2016 року, а закінчити в III кварталі 2017 року.

Нагадаємо, що в Києві в Ботанічному саду ім. Гришко побудують екологічний будинок — GreenHouse.

981092001452783534

574371001452783595

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.