Facebook запускає «миттєві статті» для всіх видавців

80

Починаючи з 12 квітня 2016 року, використовувати функціонал «миттєвих статей» для публікації своїх матеріалів в соціальній мережі зможе будь-який видавець.Участь в цій програмі дає ЗМІ можливість створювати інтерактивні статті і розміщувати їх безпосередньо у Facebook.

«Миттєві статті» в соціальній мережі завантажуються в рази швидше, ніж матеріали на сайтах видань.

Нагадаємо, що Facebook почав публікацію статей і відеороликів новинних видань через нову функцію «миттєві статті» в травні 2015 року. Впровадження цього функціоналу було покликане прискорити завантаження мобільних сторінок публікацій ЗМІ.

Партнерами по запуску виступили дев’ять видавців, включаючи The New York Times, BuzzFeed, The Atlantic, BBC News, National Geographic і NBC. Тепер їх кількість обчислюється сотнями.

Спочатку «миттєві статті» були запущені в США для окремих користувачів iOS. У жовтні вони стали доступні всім користувачам iPhone; в грудні 2015 — всім користувачам Android.

У грудні Facebook також дозволив виданням розміщати більше реклами в «миттєвих статтях»: одне оголошення на кожні 350 слів. Раніше обмеження становило 500 слів.

Серед видавців існують побоювання, що використання функціоналу «миттєвих статей» зробить їх надто залежними від Facebook з точки зору трафіку. Однак тільки вони самі можуть оцінити, наскільки їм вигідно участь в цій програмі.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.