Facebook надала можливість транслювати відео в реальному часі

 

310121

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook надає можливість передавати відео в реальному часі для всіх своїх користувачів. В офіційній заяві зазначено, що компанія введе нову функцію не тільки для громадських діячів і перевірених акаунтів.

Рішення в найближчі кілька тижнів буде пропонуватися для всіх, хто використовує сервіс, і тепер його зможуть оцінити і володарі iPhone із США.
Можливість передачі відео в реальному часі була оголошена Facebook в грудні минулого року. Потім компанія почала тестування сервісу, і функція була доступна тільки для дуже вузької групи споживачів. Однак всі ознаки вказують на те, що рішення найближчим часом буде доступно для всіх користувачів сайту. На офіційному блозі Facebook з’явилася інформація, згідно якої портал готується до глобального дебюту нових функцій.

Щоб почати передачу відео, досить вибрати відповідну опцію в поле поновлення статусу. До трансльованого матеріалу можна додати невеликий коментар і, звичайно, вказати одержувачів. Під час трансляції є можливість побачити кількість переглядаються користувачів з їхніми іменами і прізвищами, а також переглядати розділ коментарів. По завершенню передачі, відео буде зберігається якості стандартної записи з шкалою часу.
 
 
 
 
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.