Фестиваль волейболу в Ірпені — (ФОТО і ВІДЕО)

Сьогодні в Ірпені був дан старт Фестивалю волейболу, який буде проходити протягом місяця у нашому місті.  Відверто кажучи, приємно було сьогодні побачити таку велику кількість волейболістів, які займаються цим видом спортом у нашому місті і слід відзначити, що серед них дуже багато юнних волейболістів.

Сьогодні було проведено урочисте відкриття фестивалю,  де перед учасниками спортивного заходу виступили директор  Ірпінської ДЮСШ — Володимира Тарасов та началник управління науки та освіти Ірпінської міської ради — Ганна Король, які  привітали  учасників спортивних змагань.

Вже в перший день цього волейбольного свята були проведені волейбольні атракціони серед юнних спортсменів, а також і перші ігри.

Планується, що завтра,  на фестиваль волейболу в наше рідне місто Ірпінь  має завітати президент Федераціі волейболу України Михайло Мельник, який  обговорить низьку  питань стосовно подальшого розвитку волейболу у нашому регіоні, а також завітати на судійській семінар, який буде проведено у нашому місті.

Отож, вельмишановні прихильники спорту нашого міста, облишайте завтра усі недільні справи та завітайте до Ірпінської ДЮСШ,  де на вас чекатиме справжнє свято волейболу !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.