Фінал Ліги учасників АТО: ФК «Зеніт» (Золотоноша) — ФК «SB Team» (СБУ ЦУ) — 2:1

sup

Цими вихідними, 4 — 5 грудня, на навчально-тренувальній базі «Динамо» (Київ) у Конча-Заспі відбулися фінальні змагання ігор регулярного Чемпіонату серед команд Ліги учасників АТО на «Кубок Героїв АТО».
У  фінальній частині зійшлись між собою шістнадцять кращих команд зі всієї України.

Миколаїв, Чернігів, Черкаси, Львів, Рівне, Вінниця, Полтава, Харків та Київ відправили своїх переможців до столиці на останні в цьому році матчі.

У фінальному двобої зустрілися команди ФК «Зеніт»  (Золотоноша)   та  ФК «SB Team» (СБУ ЦУ) , де у запеклому поєдинку, з мінімальним рахунком перемогу святкувала команда військових з Черкаської області —  2:1.

Усі гравці та команди залишилися задоволенними від виступу у цих фінальних змагання та у цілому у Лізі учасників АТО, яка вперше стартувала у цьому сезоні.  З весни наступного року планується виступ вже 76 команд з усієї України, тож сподіваємося, що жителі нашого  Приірпіння також зможуть стати свідками футбольних баталії і у наступному році.

Нагадаємо, що стадіон «Чемпіон» в Ірпені,  був головною спортивною ареною турнірних змагань у групі «КИЇВ» — Ліги учасників АТО з 4 вересня, коли офіційно розпочалися змагання.

Слід додати, що вже з 20 грудня, розпочинаються змагання  Ліги учасників АТО  з міні футболу, де гравці ФК»Ірпінь» будуть виступати у своїй групі у Вишневому. Про усі подробиці футбольгних перепетій у цьому турнірі можна слідкувати на офіційному сайті змагань Ліги учасників АТО —   http://www.football.ukrazom.org.

Вболіваємо за футбол і нашу команду  — разом !

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.