ФК «Кудрівка-Veterans» (Ірпінь) — переможець турніру «Кубок Дружби»

• Андрей
  • 16.10.2021
  • Комментарии к записи ФК «Кудрівка-Veterans» (Ірпінь) — переможець турніру «Кубок Дружби» отключены

На стадіоні “Центральний” у Вишневому 14 жовтня відбувся товариський турнір присвячений регіональній Києво-Святошинській федерації футболу.

Участь у заганнях, які проходили у віковій категорії 45+ взяли вісім команд, серед яких і наша ірпінська “Кудрівка-VETERANS”.

У цьому турнірі команди були поділені на дві групи, серед яких дві кращі виходили у півфінал та фінал.

Так, наша команда у півфіналі мінімально здолала “Софію” (С.Борщагівка) 1:0, а у фіналі переконливо здобула перемоглу над “Нивою” (П.Борщагівка) – 2:0 і стала переможцем турніру.

По завершенні турніру відбулося урочисте нагородження команд, де футболісти ірпінської команди отримали кубок та медалі, а також наш Анатолій Маткевич отримав приз кращого бомбардиру турніру.

Вітаємо нашу ірпінську команду з перемогою: футболістів, тренерів та президента клубу Романа Солодаренка!