Google хоче запатентувати інтерактивну книгу

1457415852_ksiazka2

Інтерактивні книги не є новою ідеєю, тому що вже довгий час в магазинах можна знайти видання, що містять тривимірні сторінки. Вони полягають у випадних елементах, виконаних з картону, якими, крім того, іноді можна рухати. Тепер, однак, компанія Google вирішила перенести ці рішення в цифровий світ, про що свідчить заявка на патент, подана компанією в американському офісі.

Рішення повинно використовувати вже відому ідею, але на цей раз спиратися на доповнену реальність. Мова не йде тут про книгу, що вимагає використання спеціальних окулярів, а про вбудований проекторі, що відображає додатковий контент. У заявці на патент, Google позначив це як «Інтерактивна книга з датчиками тиску і рухомими елементами». Поки важко визначити, як саме це буде виглядати, але є інформація, що книга, крім усього іншого, буде видавати всілякі звуки, занурюючи нас в атмосферу оповіді.

1457415926_ksiazka
Крім того, американська компанія подала заявку на патент, що стосується рішення під назвою «Enhanced Media Pop-up Book». Воно використовує схожу концепцію з попередником, однак додатковий контент буде відображатися на смартфоні або планшеті і тісно пов’язаний з книгою. Звичайно, як завжди в подібних випадках, мова йде тільки про заявках на патенти, так що немає впевненості, що розробники насправді використовують свої ідеї.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.