Google і H & M будуть разом шити одяг на основі персональних даних (+ відео)

Онлайн-бренд Ivyrevel, що входить в H & M Group, і Google працюють над інноваційним проектом Data_Dress для створення індивідуальних суконь на основі персональних даних.

Data_Dress буде аналізувати інформацію про діяльність користувача і його спосіб життя. Зокрема, додаток буде використовувати дані про пересування власника гаджета, його маршрутах, супутньої погоді, спортивної активності і захоплення. На основі цих даних, воно буде формувати критерії для пошиття одягу H & M.


«Ми збираємося змінити індустрію моди, привносячи індивідуальність замовника в процес проектування одягу. Data_Dress дозволить жінкам по всьому світу отримувати індивідуально розроблений під них наряд, який буде відображати їх особу », — каже співзасновник Ivyrevel Олександр Субосік. H & M

Зараз додаток Data_Dress, що входить в більший проект Coded Couture, проходить закрите тестування на Android і скоро буде випущений офіційно. У його рекламної компанії взяла участь особисто співзасновниця Ivyrevel Кенза сьют — 25-річна бізнес-леді з Швеції з марокканськими корінням, що є, в тому числі, одним з найпопулярніших блогерів Скандинавії.

У відео показано, як як додаток слід за Кензо і показує те плаття, дизайн якого їй підійде найкраще. H & M

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.