Громада зустрічає «Нові обличчя»(ФОТО ВИДЕО)

Вчора, у нашому місті, відбулось ряд зустрічей кандидатів у депутати від партії «Нові обличчя» з представниками громади.

Так, рівно о 16.00, біля «Дивосвіту», що по вулиці Ленінградській 4-А, почалась зустріч депутата Андрія Страховського з громадою свого мікрорайону.

Слід відзначити, що підтримати свого однопартійця, прибув особисто, очільник нашого міста — Володимир Карплюк, який забігаючи вперед скажу, попросив громаду підтримати кандидатуру Андрія Андрійовича, як депутата від «Нових обличь» на виборах до Ірпіньради, за якого він бере на себе персональну відповідальність.

Спочатку, вступне слово взяв сам Андрій Страховський, який відповів на ряд запитань.    

Відео: 

{source}
<iframe width=»550″ height=»480″ src=»https://www.youtube.com/embed/9QPaQ91g_DQ» frameborder=»0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Згодом і сам мер нашого міста Володимир Карплюк з великим задоволення приєднався до бесіди з громадою.

Діалог був відкритий, щирий, люди висловлювали свої думки про наболіле і про ті справи, які були зроблені і що хотілося б ще зробити. Були на зустрічі присутні, також і опоненти від інших партій, які задавали свої гострі запитання,  інколи перевищуючи градус спілкування для нормального діалогу. Завітав на цю зустріч також і Евген Мельничук, — активіст міста та самовисуванець на посаду мера Ірпеня. Викриками та образами на адресу очільника міста Евген намагався  перевести акцент уваги на себе та зірвати цю зустріч. Ці дії зі сторони Мельничука дуже обурили присутніх на зустрічи людей, які почали лайками та викриками гнівно засуджувати дії активіста і згодом, врешті решт заспокоїли його…

Хід зустріч повернувся в нормальне конструктивне для діалогу русло.

Володимир Андрійович користуючись нагодою зустрічи з виборцями почув кожного мешканця  на Привокзальній площі, а також доповів громаді про те, що буде зроблено не тільки у їх районі, а й у цілому по місту за цей час. Очільник міста також звернувся до громади данного виборчого округу з проханням, аби підримали кандидата від «Нових облич» на виборах до Київської облради, — Сергія Пащинського. 

Відверто кажучи, серед людей, які зібралися, було більше позитивно і оптимістично налаштованих і до того ж вдячних людей, які відкрито дякували меру за ту велику роботу зроблену у місті за короткий проміжок часу.

DSC03894-787867

 

DSC03904-786767

DSC03896-867868

Згодом, команда «Нових облич», мобільно переїхала на нову заплановану зустріч з виборцями , яка проходила у мікрорайоні наближеному до меблевої фабрики та Будинку творчості письменників, (вулиці Стельмаха та Квіткова).

Там також, на команду»Нових облич» чекав схожий формат. Були і критично налаштовані люди від інших партій,  які намагався атакувати мера міста гострими та провокаційними  запитаннями. Хоча мешканців місцевої, позитивно налаштованої громади, які по-щирому прийшли  аби висловити свою шану та подяку молодому меру нашого міста, який зі своєю командою зробив чимало гарних справ у місті  за короткий проміжок часу було значно більше.

Володимир Андрійович почав зустріч з виборцями, представивши громаді кандидата у депутати по округу №6 від партії «Нові обличчя» — Святослава Куценка і також запевнив, що бере на себе персональну відповідальність за Святослава, як представника своєї команди, який буде балотуватися по цьому округу. 

DSC03909-8797

Сама зустріч проходила конструктивно та по-діловому. Люди розповіли про наболілі питання у цьому районі та про те, що хотілося б вирішити найближчим часом. Відчувши координальні зміни, що діяться у нашому місті за останній час, представники громади вносила свої пропозиції щодо подальшого оновлення міста, а також і задавали питання, які навіть виходили за рамки їх мікрорайону, а стосувалися міста в цілому.

Володимир Андрійович поділився планами і баченнями на подальше майбутнє у цьому мікрорайоні і зокрема розповів про перебудову та зміни, які незабаром торкнуться Будинку творчості письменників, який розташований поруч з цим  мікрорайоном.

Він розповів, що незабаром, там буде створений новий, по-сучасному оздоблений парк і з особливим  місцем на території, який буде присвячений невмирущому образу «Незнайки», письменника Носова, який жив та творив у нашому місті по вулиці Квітковій.

Очільник нашого міста на зустрічи не оминув можливості аби звернутися до представників місцевої громади з проханням, підтримати кандидата від «Нових облич» до Київської облради, — пані Наталію Семко, яка буде балотуватися по округу № 75.

DSC03912-993232

Хотілося б відзначити, що під час зустрічи, Володимир Андрійович був, як завжди щирий і відкритий до людей і готовий був почути кожну людину і проблему і дати їм свою професійну,  грунтовну відповідь на усі наболілі питання. Саме тому,  зустріч виборців, з представниками від партії «Нових облич» вийшла за рамки відведеного часу і тривала до самих сутінок, а люди не хотіли розходитись, продовжуючи  обговорення з очільником та кандидатами, актуальних та злободенних питань. 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.