ХХV Меморіал Олега Макарова. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Любомир» (Ставище) — 2:0

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч другого туру 25-го Меморіалу Олега Макарова, де місцева «Кудрівка» з Ірпеня приймала на своєму майданчику футболістів з команди «Любомир» зі Ставище.

Матч проходив за чудової сонячної погоди на прекорасному зеленому полі ірпінського стадіону і навіть важко повірити, що на дворі січень місяць і такі чудові умови для гри у футбол.

Тому не дивно, що футболісти розпочали цю гру, доволі таки активно і діяли на великих швидкостях, але на жаль, протягом першого тайму вболівальникам побачити голу, так і не вдалося. Хоча моментів у воріт обох команд було створено чимало, але на завершальній стадії атаки гравцям не вистачало майстерності та везіння.

Лише у другому таймі на 68 хвилині гри, футболістам «Кудрівки» вдалося провести чудову атаку, яку відмінно завершив кращий форвард ірпінської команди Артем Грищенко, який головою послав «кулястого» у самісенький верхній кут воріт і рахунок у цій грі було відкрито — 1:0.

Окрилені успіхом, буквально через хвилину, ірпінчани проводять багатоходівку у центрі поля, де на завершені атаки чудово зіграв, обвівши воротаря, Валько Євген — 2:0.

І як не старалися футболісти зі Ставища відігратися в залишені двадцять хвилин до кінця гри, так нічого їм зробити і не вдалося.

У підсумку, така бажана, вольова, друга перемога футболістів ірпінської «Кудрівки» на цьому турнірі, які зробили не тільки чудовий подарунок для своїх вболівальників, але й для свого президента клубу Романа Солодаренка, який сьогодні відзначає свій день народження !

По завершенні гри, у роздягальні, президент привітав гравців з такою важливою перемогою на турнірі, а ті у свою чергу привітали свого головного опікуна команди з днем народження і зрозуміло, що у такий день у команди відбувся і «третій тайм», який пройшов також на високому рівні !

Вже у середу на футболістів «Кудрівки» чекає наступна гра турніру проти гравців юнацької команди «Колоса» з Ковалівки — U — 19, яка відбудеться на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені об 11.00.

Тому, користуючись нагодою, запрошуємо вболівальників команди на стадіон підтримати нашу ірпінську команду !

Вперед «Кудрівка» — до нових перемог ! ! !

Андрей