Ігор Домбровський йде на посаду голови Ірпінської ОТГ від ВО Свобода !

  • Андрей
  • 29.09.2020
  • Комментарии к записи Ігор Домбровський йде на посаду голови Ірпінської ОТГ від ВО Свобода ! отключены

Друзі, ви питали мене хто йде на посаду голови Ірпінської ОТГ від ВО Свобода ! Повідомляю, що політична партія ВО Свобода, на своєму з’їзді висунула кандидатом на пост голови Ірпінської ОТГ Ігоря Домбровського https://www.facebook.com/igor.dombrowski.790/, інформує на своїй сторінці в ФБ Лаврентій Кухайлешвілі.

Ось його сторінка як кандидата на міського голову! https://www.facebook.com/IgorDombrovskyy.oficial/

Знаю Ігоря вже 9 років. Саме з ним ми 9 років назад організували і провели перший мітинг в Ірпені під стінами міської ради 08.12.2011 року ! На той час ми вже пів року як почали системну боротьбу за останні зелені зони в Ірпені ! Ігор на той час вже боровся набагато більше ! https://youtu.be/7Tuubf_fCBA

З кожним днем активістів нашого Громадського руху захисту зелених зон ставало все більше! Через пів року в квітні 2012 ми з Ігорем вже збирали стільки людей, що могли спокійно зірвати сесію Ірпінської міської ради! https://youtu.be/46F1mXHyf_4

Ігорю допомогав нам скрізь! На той час він був лише помічником тодішнього єдиного депутата ІМР від ВО Свобода Богдан Мельничук. Коли був перший скандал з парком Героїв в 2011 році Ігор Домбровський разом з Богданом Мельничуком допомогали нам з його захистом ! Тоді цей скандал набув такого величезного розмаху, що став міжнародним ! Ось Ігор на Білоруском телебаченні https://youtu.be/ludcHNbE5MQЗ 2011 року ми кожен рік на День Героїв 23 травня проводимо в парку Героїв святкування цього свята !

Це ЛЮДИНА, яка вже більше 10 років працює на Громаду всього Приірпіння ! За цей час він ні разу не зрадив нашу Громаду ! Навпаки завжди був на барікадах і не сидів в кущах, як дехто !

На посаду голови Ірпінської ОТГ треба обирати людину, яка роками доводила, що буде відстоювати інтереси нашої Громади ! Бо на кону більше ніж життя цілого міста! Якщо не дай Бог забудовники знов дірвуться до корита, вони остаточно знищать наше колись зелене місто !

Просто подивіться Генплан і ви побачите, що нас чекає ! https://t.me/IRPIN2020/2.

Наразі Ігор Домбровський це кандидат , який словом і справами ВЖЕ довів, що буде чесно працювати на нашу Громаду ! Це відео деяких сюжети, які в мене є і які яскраво характеризують Ігоря! Таких сюжетів у мене ще кілька десятків ! Хто з кандидатів може похвалитися такою багаторічною роботою на Громаду м. Ірпеня ? Є такі )))

Андрей