Ірпінь виходить на світовий спортивний рівень !


В Ірпіні відбудеться бій за звання Чемпіона Світу зі змішаних єдиноборств ММА серед професіоналів !

Вчора,  8 лютого,  відбулася зустріч з Президентом міжнародої федерації змішаних бойових мистецтв GEFC Ельханом Велієвим, Президентом професійної ліги змішаних єдиноборств ММА PRO Геннадієм Мурашковським та першим віце-президентом Федерації змішаних єдиноборств ММА України, членом Виконавчого комітету Всесвітньої Асоціації змішаних єдиноборств Вахабжаном Муратовим. 

 

Під час зустрічі було обговорено  та прийнято рішення провести в Ірпені бій за звання Чемпіона Світу зі змішаних єдиноборств серед професіоналів за версією ММА PRO.  Пояс Чемпіона Світу буде виборювати наш земляк, ірпінчанин, багаторазовий Чемпіон Світу з бойового самбо та змішаних єдиноборств Ярослав Амосов.

Також в Ірпені пройде Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств серед професіоналів «Честь Захисника», приурочений пам’яті воїнів-захисників, загинувшим в зоні проведення АТО.
Це надзвичайно відповідальний та почесний спортивний захід світового рівня, в якому візьмуть участь найсильніші бійці України та інших країн світу.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.